Sona a Isara Na scestí

mapa není k dispozici

Datum: 31.01.2019
Čas: 19:30 - 22:30

Místo konání
Dům kultury Mladá Boleslav, Dukelská 1093, Mladá Boleslav

Kategorie:


Milí příznivci koncertního cyklu Na scestí, otevíráme 9. ročník našeho pravidelného setkání s muzikou a i v letošním roce se máte na co těšit.

První Scestí roku 2019 se uskuteční 31. ledna a kromě domácí Isary vystoupí kapela Sona hrající tradiční irskou muziku. Čeká vás večer plný balad a instrumentálních skladeb z britských ostrovů, a to jak v jejich tradiční formě, tak v modernější úpravě s českými texty.
Na jarní část si Isara pozvala muzikanty, kteří sice nejsou v médiích častými hosty, ale jsou oceňováni například cenou České hudební akademie – Anděl nebo jsou uznáváni svými kolegy. Každopádně jejich přístup k muzice je originální a jejich koncerty mají skvělou atmosféru.

Můžete se těšit na Jitku Šuranskou a její oceňovaný a originální přístup k moravskému folkloru, několikanásobné držitele ceny Anděl kapelu Žamboši, kteří přivezou svoje čerstvé CD Louvre, frontmana kapely Traband Jardu Svobodu s jeho sólovým recitálem a skvělou zpěvačku Ivu Marešovou s geniálním akordeonistou Aliaksandrem Yasinskim. Koncerty se budou odehrávat v divadelním sále Domu kultury v Mladé Boleslavi, a to vždy poslední čtvrtek v měsíci.

Těšíme se na vás.
Isaráci

Pin It on Pinterest