Poetický večer v rámci projektu Pomáháme poezií

nahrávám mapu....

Datum: 11.12.2019
Čas: 20:00 - 22:00

Místo konání
Božská lahvice, Italská 13, Praha 2

Kategorie:


Další poetický večer v rámci projektu Pomáháme poezií. Večer je pojatý jako otevřená scéna, to znamená, že každý může vstoupit na jeviště a představit svou tvorbu. Komorní atmosféra kavárny a bezprostřední kontakt s publikem pomůže vašim básním letět. Pokud se přihlásíte předem, zajistíte si prostor na jevišti pro svých 15 minut slávy.

Pro publikum nabízí večer příjemnou zážitkovou atmosféru, setkání se současnou básnickou generací, odpočinek u dobrého vína, nové objevy, přátele a inspiraci velkou jako vesmír.

Autorské čtení se střídá s vystoupením hudebního hosta.

 

Hudební Host: Kara Tsmuka – Kyberjízda skrz masožravky až k vesmírnému odpadu” (autorské čtení a muzika)

1. JAN KUBÍČEK (poezie)

(nar. 1986 v Kojetíně ve Středním Povltaví) Do roku 2011 student Filozofické fakulty a levicový intelektuál. Poté antibásník, revolucionář, dadaista a sémiotický terorista. Od září 2016 do ledna 2019 učitel češtiny na základní škole v Klučenicích. Vydal tři básnické sbírky – Kapitalistické básně, Já, člověk a Stromy jdou do boje. Vydával též Lesní zpravodaj a školní časopis Klíč. Člen skupiny Blázni.cz. O rozpoutání celosvětové esteticko-politické revoluce se pokusil v projektu TV DADA 2016. Přestože jsou mu blízké principy sebeřízeného vzdělávání, nastoupil v září jako učitel do Veselé školy na Praze 1.

2. IVANA RECMANOVÁ

3. David Kühnmund (JIM)

4. Vampy

Mnoho let jsem se zabývala tvorbou. Začínala jsem krátkou prózou, napsala jsem několik povídek a časem jsem začala psát poezii. Během studia jsem se zúčastnila několika literárních soutěží. Tvořím básně, kterými vyjadřuji emoce, které jsem pociťovala v určitých okamžicích svého života.

 

Program večera je tvořen a doplňován průběžně.

Kontakt: Lenka Šumanová; sumanova@post.cz

Web: Pomáháme poezií

Pin It on Pinterest