Poetický večer v rámci projektu Pomáháme poezií

Datum: 13.12.2017
Čas: 19:30 - 22:00

Místo konání
Kavárna U Božího mlýna, Salmovská 15, Praha 2

Kategorie:


Další poetický večer v rámci projektu Pomáháme poezií. Večer je pojatý jako otevřená scéna, to znamená, že každý může vstoupit na jeviště a představit svou tvorbu. Komorní atmosféra kavárny a bezprostřední kontakt s publikem pomůže Vašim básním letět. Pokud se přihlásíte předem, zajistíte si prostor na jevišti pro svých 15 minut slávy.

Pro publikum přináší večer příjemnou zážitkovou atmosféru, setkání se současnou básnickou generací, odpočinek u dobrého vína, nové objevy, přátele a inspiraci velkou jako vesmír.

Přihlášení účinkující

 1.     Ivana Recmanová 

http://genderalstudies.tumblr.com/post/141034006186/i-was-the-woman-ivana-recmanov%C3%A1-more-i-was

Pracuje jako odborný pracovník informační podpory v NTK. Poezii se věnuje od dětství a v současnosti píše už trojjazyčně: česky, anglicky a španělsky. Zatím má vydanou poezii ve sbírce Pes se zavřenýma očima (2005, Vydavatelství KJD Příbram) a v časopise Genderal Studies (2016). V letošním roce se zúčastnila mezinárodní básnické soutěže Arabfest, kde jsem se umístila v top 10. Dále recitovala na akcích Slam poetry v Olomouci a Kladně, v pražském Autonomním sociálním centru Klinika, na akci Bakuninův kámen a na zasedání Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých. 

2.     Adam Vostárek

Původem pochází z Ústí nad Labem, kde vystupoval již v nejednom klubu. Svou tvorbu ventiluje zatím jen na facebooku a zároveň teď společně s dalšími básníky pracuje na vlastním almanachu poezie. Básně vybrané pro tuto událost Adam zvolil právě i z tohoto připravovaného sborníku.
Jinak je hlavně písničkářem a právě pracuje na nahrávání svého CD. 

3.    Blondýna
www.bandzone.cz/blondyna

Blondýna. Rtěnka, řasenka, šaty, boty na podpatku. Básně s nemravnou nebo nevýchovnou pointou. Některé básně i zhudebňuje. V písních používá většinou tři akordy, v básních většinou třii řádky. Nic jí není svaté. 

4.    Aneta Birnerová
http://www.swallow.rocks/cs 

Živí se jako freelance textař, což znamená, že většinu práce vykonává v županu. Nesnáší lidskou hloupost a stopy skořápek suchých plodů ve složení mléčných výrobků . Studuje Nová média. Aktuálně se těší na vydájí své první knihy. 

Program večera je tvořen a doplňován průběžně.

Kontakt: Lenka Šumanová; sumanova@post.cz

Pin It on Pinterest