Open Mic Storm Street

mapa není k dispozici

Datum: 15.07.2021
Čas: 16:00 - 22:00

Místo konání
Storm Club Prague, Tachovské náměstí 5, Praha

Kategorie:


Třetí červencový čtvrtek se koná další vydání Open Mic pod pražským Vítkovem. Tentokrát většinu účinkujících  kromě akustické kytary a českých autorských textů spojuje smysl pro nadsázku, černý humor a sarkasmus.

Facebook

🍀 Od 16:00 do 18:00 nejdříve proběhne obdoba loňského “Podhoubí”, tedy open mic, kde může vystoupit kdokoli se o to přihlásí.

🍀 V 18:00 se představí ADAM VOSTÁREK, hudebník púvodem z Ústí n. Labem, kterej míchá folk, blues a grunge do koktejlu, co na koncerty vozí v Trojských koních.

🍀 18:45 a UKULELE JACK, tedy pseudofolkař ze Smíchova, velký muž s malým nástrojem, co už je u nás na Storm Street jako doma. Však to jistě znáte – tři akordy, 2 rytmy, jedna poloha hlasu a historky o kočičkách, žmolkách z pupíku, nebo barmankách z nonstopáčů u nás tentokrát vystoupí v doprovodu houslí.

🍀 V 19:50 přijde zmrtvýchvstání jedné žižkovské legendy. DOMINIK KOTYZA je charismatický bard s kytarou, frontman kapely Sisus Ralsis, zpěvák a textař s citem pro vypravěčství a neotřelým smyslem pro humor. Nejdřív se trochu ošíval s tím, jestli nebude muset hrát moc dlouho, protože to prý všechno zapomněl. V jeho případě ale věříme, že hrát je jako jezdit na kole a jeho první akustické vystoupení po dlouhé době bude pořádná jízda.

🍀 O závěr programu se postará DAN VERTÍGO. Pouličník, neúnavný cestovatel, multižánrový písničkář, který sice poslední dobou často vystupuje v doprovodu kapely, nicméně stát sám s akustickou kytarou a bavit lidi je zkrátka to, pro co se narodil. Frontman kapely SpazierGang je jeden z mála lidí, kteří v jeden moment jedou tramvají na Anděl a o chvíli později pozorují babičku, jak nestíhá šalinu. Má neobvyklý cit pro vnímání svého okolí a z naprosto běžných situací dokáže vycucat úsměvné a poetické momentky, které dále obléká do melodií, které nedostanete z hlavy.

 

Pin It on Pinterest