Open Mic Ostrava

Datum: 22.09.2017
Čas: 19:00 - 22:00

Místo konání
Knihovna města Ostravy, 28. října 289/2, Moravská Ostrava

Kategorie:


Osvědčená otevřená písničkářská Open Mic scéna v Knihovně města Ostravy otevírá VI. sezónu.  Jeviště je otevřené pro každého, kdo chce představit svou tvorbu.

Vystoupí

Veka | boskovická dívčí kapela 

Pavla Aschenbrennerová | ostravská písničkářka 

Lada Šimíčková a Ivo Cicvárek | hosté večera

Prostor je otevřený pro další zájemce.

 

 

Hosté večera

Brněnská zpěvačka a textařka Lada Šimíčková a klavírista a písničkář Ivo Cicvárek spolu tvoří kompaktní brněnskou písničkářskou dvojici. Po úspěšném debutu – albu Hotel v tiché ulici nyní představují album Soukromé písně. Na druhé desce se opět snoubí tiché šansony s intimností příběhů. Autorem hudby k většině textů je jako na prvním albu Ivo C icvárek. Jeden text zhudebnil Michal Kosmonaut Šimíček (frontman a tvůrce kapely Nevermore) a pokračuje i spolupráce s písničkářem Slávkem Janouškem, z níž na desce pochází také jedna píseň. Písně (ne)jen z aktuálního alba zazní na jedinečném koncertu v Knihovně. 

Open Mic

Pořady typu Open Mic si v posledních letech získávají oblibu takřka po celé České republice. Otevřený prostor pro umělce, kde se potkává příležitost pro začínající muzikanty s koncertním zážitkem. Ostrava vedle dalších moravských měst, jako Olomouc, Bruntál, nebo Nový Jičín, je domovem Open Mic scény, která podporuje rozvoj písničkářství a propagaci autorských projektů. 

Pin It on Pinterest