Open Mic Liberec

nahrávám mapu....

Datum: 12.04.2019
Čas: 19:00 - 21:30

Místo konání
Knihkupectví a antikvariát Fryč, Pražská 14, Liberec 1

Kategorie:


Open Mic Liberec – kdejaké umění ve skvělém balení. Večery hudby, divadla, přednesu, autorských textů a jiných vystoupení. Tentokrát bude hlavním hostem Dr. Filipitch & Slam Poetry Kindergarden.

Filip Koryta aka DR. FILIPITCH je jedním z nejúspěšnějších českých slamerů současnosti. Je mistrem ČR za rok 2017 a spolu s Tukanem dvojnásobným mistrem ČR v duoslamu (2017 a 2018). V tento večer se ovšem představí nejen jako slamer, ale též jako básník, prozaik, tanečník, mim, filozof, konferenciér, kuchař a pedagog.

Speciální host: DAVE (3. místo na MČR ve slam poetry 2018)

První část:
Slam Poetry Kindergarden
Píšeš? Máš ambice? Chceš být objeven? Chceš být vidět? Konečně máš příležitost! Slam poetry Kindergarden je platforma, která si klade za cíl objevovat nové slamové talenty. Jsi to ty? Ozvi se na email Filip.Koryta@email.cz anebo na facebookové stránky Knihkupectví a antikvariát Fryč.

 

Open Mic je večer pro začínající i ostřílené umělce nebo kohokoliv, kdo hraje či tvoří. V druhé půli večera zpravidla vystupují profesionálové, kteří představují své nové projekty. Vždy se můžete těšit na skvělý divácký zážitek – spojení různých umělců a žánrů vytváří neopakovatelnou atmosféru.

Zájemci o účinkování, ozvěte se: kultura.knihyfryc@gmail.com

Základní aparatura k dispozici, možnost promítání.

Open Mic Liberec na Facebooku

Pin It on Pinterest