Isarafest 2020

mapa není k dispozici

Datum: 20.06.2020
Čas: 13:00 - 21:00

Místo konání
Letní scéna Michalovická Putna, Michalovická Putna, Michalovice, Mladá Boleslav

Kategorie:


Letos jsme moc chtěli udělat Isarafest na novém místě a s novými partnery. Prostě jsme chtěli změnu. No asi jsme měli být, co se týká přání změny, opatrnější 😀 Letošní Isarafest tedy skutečně úplně jiný bude, ale hlavní je, že vůbec bude. Možná v rouškách, se stojany s dezinfekcí, možná s rozestupy v hledišti a možná s omezeným počtem diváků, ale když se chce, tak to půjde.

Zveme tedy 20. 6. 2020 od 13:00 do areálu Letní scény Michalovické Putny všechny, kterým se stýská po živé muzice a chtějí si užít i jiné společenské atrakce než tlačenice v hobby marketech. Ty jsou sice na rozdíl od open air koncertů povolené bez omezení (zákazníci zřejmě mají daleko lepší imunitu než návštěvníci koncertů :-D), ale věříme, že se najdou tací, pro které je muzika minimálně stejně důležitá jako pěstování okurek 😀 a tohle riziko podstoupí. Můžete se těšit na muziku kapel Žamboši, Bezefšeho, Mrakoplaš, Faux Pase Fonet, Gold’n Creek, Isara a písničkářku Sašu Niklíčkovou. Uvádění bude mít na starost Miroslav Ošanec, zvuk a světla obstarají Pepa Balcar ze Sound24 a Michal Bechyně.

V pauzách mezi vystoupeními Vás čekají dražby raritních předmětů od účinkujících a účastí v nich máte šanci přispět AD Centru (https://www.nudz.cz/adcentrum/), které se zabývá výzkumem a léčbou Alzheimerovy choroby. Pokračuje i spolupráce s Centrem 83. Můžete přispět i jemu zakoupením výrobků chráněných dílen v jejich stánku. Kromě dobré nálady z muziky můžete mít i dobrý pocit z toho, že přispějete na správnou věc. Děkujeme Magistrátu města Mladá Boleslav, bez kterého by se nám festival pořádal jen těžko.

Hezký den přejí a na Vás i na Isarafest 2020 se těší Isaráci 🙂

Odkaz na FB událost: www.facebook.com/events/516459829286876/

Odkaz na předprodej: https://goout.net/cs/koncerty/isarafest-2020/beurf/+rllmq/

Mapa: www.mapy.cz/s/darozesofa

Pin It on Pinterest