Dvakrát sezónní finále známých Open Mic scén

Červen přináší dvě pozoruhodné události Open Mic scény organizované Produkční skupinou Slávka Maděry. Jedna z nich se připravuje v pražské restauraci TRIFOT a druhá v Městském divadle v Mnichově Hradišti. Těšit se tentokrát můžete na výběrovou ochutnávku autorské tvorby převážně z žánrové škatulky folku.

Pravidelné večery Open Mic na obou scénách se konají pravidelně několikrát v průběhu roku. Otevírají svá jeviště zejména písničkářům a vedle známých jmen představuje publiku nové tváře.

Pražská scéna TRIFOT Open Mic uzavírá svůj druhý ročník v pátek 14. června 2019 závěrečným koncertem pod názvem To nejlepší z Trifotu. O týden později, v sobotu 22.června 2019, vyvrcholí první ročník nové scény Open Mic Český ráj. Na obou koncertech vystoupí diváckými hlasy vybraná sestava skvělých interpretů z celé České republiky.

Od září 2018 vystoupilo na obou scénách více než 50 amatérských i profesionálních umělců. Díky propojení s letošní pražskou Portou se přivítala zdejší jeviště řadu výrazných písničkářských osobností.

 

14.6.2019 – TRIFOT Open Mic – To nejlepší z Trifotu

 

22.6.2019 – Open Mic Český ráj – To nejlepší z Českého ráje

Pin It on Pinterest