Mnichovo Hradiště podruhé přivítá české písničkáře na scéně Open Mic Český ráj

V sobotu 20. dubna 2019 se v restauraci Podzemí na Masarykové náměstí v Mnichově Hradišti, uskuteční další díl nové série písničkářských večerů, které navazují na úspěšné koncerty Trifot Open Mic, pořádané druhým rokem v Praze.

Večer Open Mic představí autorskou tvorbu písničkářů, malých kapel a dalších hudebníků, žánrově spřízněných s všemi tvářemi folku, blues i jazzu. Scéna je otevřená také pro instrumentalisty, hráče na neobvyklé nástroje a jinak originální interprety.

Vstoupit na jeviště může každý

V rámci koncertu vystoupí nejen pozvaní hudebníci, ale mohou zde zahrát i čtyři zájemci z publika.

Diváci mohou navíc těšit na slosování vstupenek a atraktivní CD nebo jiné dárky od jednotlivých účinkujících. Obecenstvo také vybere diváckým hlasováním dva, dle jejich názoru nejlepší vystupující, kteří postoupí do letního galaprogramu.

V průběhu večera vystoupí Kuba Vojtěch z Hradce Králové, Libor Bradáček autor a kytarista ze Lhotky u Mělníka, zajímavý písničkářský interpret Lubyn z Blanska, básník, prozaik, muzikant a divadelní ochotník Milan Šťastný, YAKKA, skvělá a zkušená kapela z Ústí nad Labem.

Dámskou účast zastoupí známá písničkářka Alexandra Niklíčková. V závěru vystoupí folková stálice a organizátor akcí Slávek Maděra a v pozici hosta programu, přivítáme, textaře, skladatele a režiséra, frontmana skupiny Crossband, Jaroslava Kříže.

Další večer Open Mic zde proběhne 11. května 2019.

Předprodej vstupenek: smsticket.cz

Rezervace míst na emailové adrese: produkce@slavekmadera.cz nebo na telefonu 731 817 718.

Vstupenky je možné zakoupit i na místě. Rezervace se doporučuje. Zájemci o vystoupení mohou využít uvedených kontaktů.

 

Pin It on Pinterest