Pražská hudební scéna TRIFOT Open Mic startuje svůj druhý ročník

V pátek 14.9.2018 od 19 hodin vstoupí Trifot Open Mic do druhého roku své existence. Nabízí další sérii pravidelných folkových koncertů v Praze 13 – Nových Butovicích. Novinkou letošní série je větší zapojení diváků do děje.

Kromě slosování vstupenek a dárků od partnerů dostanou diváci možnost vybrat z každého večera dvojici vystupujících a jednoho náhradníka. Ti se pak představí v závěru sezóny v červnovém programu s názvem To nejlepší z Trifotu.

Za organizací koncertů Trifot Open Mic stojí Produkční skupina Slávka Maděry. V rámci koncertů vždy vystoupí 6 písničkářů nebo menších hudebních skupin. Jeviště je otevřené i pro další zájemce, kteří zde mohou představit svou tvorbu. Závěr večera bude tradičně hudební lahůdkou v podobě speciálně vybraného hosta.

Druhý zářijový pátek se můžete těšit na první pestrou sestavu vystupujících. Z blízka i z dáli přijedou písničkáři Pavel Klimt (Ústí nad Labem), Erdela Teriérová (Děčín), Matěj Kroutil (Děčín), Martin Hejnák (Kladno), Petr Brousil (Praha), Will Eiffel (Ústí nad Labem), Jindřich Kubánek (Most).

Na závěr vystoupí zpěvačka a kytaristka Markéta Zdeňková, vítězka Tais Awards & Harvest Prize v různých kategoriích.

Prodej vstupenek realizuje portál www.smsticket.cz, místa si rezervujte emailem (produkce@slavekmadera.cz) nebo telefonicky (731 670 057). Vstupenky je možné zakoupit i na místě.

Zájemci o vystoupení mohou využít kontaktů uvedených výše.

 

Pin It on Pinterest